Postup pro vložení fotografií do fotogalerie

Pro vkládání fotografií do fotogalerie využívejte prosím email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo mi je můžete předat osobně na flashdisku, CD, atd..

POSTUP pro posílání mailem:

- do něj vložte jako přílohu fotografie

maximální velikost e-mailu bývá 20MB, posíláte-li hodně fotografií - rozdělte je do několika mailů

- stručně (heslovitě) popište o co se jedná,

to je důležité pro tvorbu kategorií a jednotlivých fotogalerií, např. jde-li o akci v rámci třídy/oboru: Obor ..... - akce ......

Výsledek by měl být takový, aby návštěvník fotogalerie uviděl na první stránce kategorie, které když rozklikne budou obsahovat jednotlivé akce. Vyjímkou jsou důležité (např. celoškolní) akce které si zaslouží být na hlavní stránce fotogalerie.

Duležitá akce
 Obor 1 - akce 1
  - akce 2  - fotografie
  - akce 3  - fotografie
 Obor 2
 - akce 1
 ......... .........  - fotografie
 Jiná kategorie
 - akce 1
  - akce 2
  - fotografie

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";}

Obrázky které na tento e-mail odešlete hromadně zmenším (na stejnou velikost), vytvořím pro ně kategorii a do druhého dne zveřejním na stránkách školy.

Jak jsem již napsal, obrázky zmenším - je tedy zbytečné posílat je v plném rozlišení. Pokuď nevíte jak na to - nevadí, jen se vám budou dlouho odesílat. Ten, kdo zmenšovat obrázky umí - je může rovnou sám zmenšit, na vebu se v galerii zobrazují ve velikosti 640x480 bodů.

Budete-li mi chtít předat fotografie na médiu, nebo pokuď narazíte na problém s posíláním, zmenšováním, atd. -  klidně mě kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tomáš Kiprov